Sizin için en uygun

çözümü üretiyoruz.

TALAŞLI İMALAT için doğru tercih.

TALAŞLI İMALAT NEDİR ?

Talaşlı imalat (İng.; machining, Alm.; zerspanen) önceden dizaynı ve konstrüksiyonu yapılan, imalat süreci belirlenen makine elemanının, imalat sürecine uygun talaşlı imalat tezgahlarında, belirlenmiş kesici takımlar marifetiyle kesme operasyonuna tabi tutularak şekillendirilmesini kapsayan imalat yöntemidir.

Talaşlı imalat, kesici takım ve/veya iş parçasının birbirlerine göre izafi hareketi ile iş parçası üzerinde, gerilim oluşturarak gerçekleştirilir.

Talaşlı imalat; metal, plastik, ahşap gibi malzemelere üzerinden veya iç kısmından malzeme kaldırılarak şekil verme işlemidir.

Bir malzemeye istenen özellikleri kazandırmak (yüzey, şekil ve boyut) için bir takım ve güç kullanılarak yapılan, iş parçası üzerinden tabaka şeklinde malzeme kaldırma işlemine talaşlı imalat denir.

EN UYGUN ÇÖZÜM

İşiniz için gerekli olan parçaların üretilmesi, talaşlı imalatının yapılması için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Şirketimizin temel ilkelerinden biri olan operasyonel mükemmellik ile, üretilen ürünlerin zamanında ve en üst kalite ile üretilmesini sağlayarak siz değerli müşterilerimizin işlerine değer katıyoruz.

TALAŞLI İMALATINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAZI ÜRÜNLER

Profesyonel Süreçler,
Fikirden Son Ürüne.

İHTİYACIN BELİRLENMESİ


İhtiyacınız olan çözümü üretebilmek için sizi detaylıca dinliyoruz, püf noktaları konusunda sizleri bilgilendiriyor ve ihtiyacınızı kesin olarak belirliyoruz.

01

ÜRETİMİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ


İhtiyacınızı belirleme işleminden sonra, planlama ve tasarım sürecini gerçekleştiriyor ve üretim işlemini başlatıyoruz.

02

ÜRÜN TESLİMİ


Tam sizin ihtiyacınızı karşılayan ürünü, tam da sizin ihtiyacınız olduğu zamanda, son derece kaliteli olarak üretip, bütün kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirerek size teslim ediyoruz.

03